Bitcoin

Alien Worlds staje się wiodącą grą Blockchain

Posted by admin

Alien Worlds staje się wiodącą grą Blockchain na świecie

Gry oparte na blockchainie obiecują wiele korzyści, które nie są dostępne w tradycyjnych grach wideo, zapewniając graczom wymierną wartość pieniężną i pozwalając im zarabiać na graniu w tytuły, które lubią. Alien Worlds ugruntowało swoją pozycję jako jedna z wiodących gier Bitcoin Era blockchain na rynku, oferując swoim użytkownikom możliwość dostępu do „DAO w kosmosie“ i konkurowania z NFT oraz zdobywania nagród.

Połączenie zabawy i zarabiania pieniędzy poprzez Trilium, natywną walutę Alien Worlds, przyciągnęło użytkowników do gry i sprawiło, że Alien Worlds stało się numerem jeden w rankingu zdecentralizowanych gier pod względem bazy użytkowników (w oparciu o dzienne aktywne unikalne portfele). Stała się ona tak popularna, że Alien Worlds jest obecnie piątą największą zdecentralizowaną aplikacją (dApp) na rynku.

Trilium napędza ekosystem Alien Worlds i wzbogaca graczy

Alien Worlds stworzyło nowe planetarne metaverse, tokenizując każdy aspekt. Przedmioty w grze są reprezentowane jako nie-grywalne tokeny (NFT), dzięki czemu można je jednoznacznie zidentyfikować, w przeciwieństwie do popularnych kryptowalut, takich jak BTC lub ETH. Metoda ta umożliwia użytkownikom określenie wartości wszystkich przedmiotów poprzez grę i analizę finansową. Kiedy ludzie wkładają pracę, aby uzyskać przedmiot, mogą określić jego wartość za pomocą czynników takich jak koszt uzyskania, ilość poświęconego czasu, wymagany poziom i więcej.

Załóżmy, że gracz zdecyduje, że nie chce już danego przedmiotu lub chciałby go wymienić na coś innego. W takim przypadku może go zabrać na otwarty rynek WAX, cyfrową giełdę aktywów, która umożliwia kupującym i sprzedającym wymianę przedmiotów. Gracz może w każdej chwili wypłacić pieniądze i zarobić na każdym przedmiocie.

Serce gospodarki Alien Worlds działa na Trilium, walucie w grze. W Alien Worlds istnieje cała warstwa działalności handlowej, a Trilium służy jako waluta rezerwowa, przez którą przepływa każda transakcja. Istnieją różne sposoby zarabiania Trillium, takie jak hodowla Trillium i NFT w świecie gry. Gracze mogą to robić uczestnicząc w wydobyciu lub walcząc w bitwach, posiadając ziemię w metawersum oraz pobierając prowizje za wynajem. Poszczególne planety posiadają własną suwerenność, z możliwością płacenia użytkownikom, którzy wnoszą u nich udziały, tworzą nowe NFT lub uczestniczą w ekosystemie planety.

Wibrująca gospodarka w grze

Alien Worlds nie tylko zapewnia swoim użytkownikom wiele godzin rozrywki, ale także może okazać się lukratywne. Średnio gracze Alien Worlds zarabiają około 60 dolarów miesięcznie, co jest całkiem niezłą sumką za granie w gry. Jeśli gracz ma odpowiednie narzędzia, może zarobić 300 lub więcej dolarów miesięcznie, co wielu z nich obecnie robi. Na samym szczycie spektrum jest gdzie gracze mogą zarobić poważne pieniądze, z najlepszych graczy ciągnąc w około 35.000 dolarów miesięcznie.

Obecnie gości ponad 13.000 graczy i blisko 20 milionów transakcji w grze, Alien Worlds okazuje się być jedną z najbardziej popularnych nowych gier w przestrzeni blockchain. Popularność ta znajduje odzwierciedlenie w cenie „pakietów“, czyli koszyków z możliwymi do wykorzystania w grze przedmiotami kolekcjonerskimi, które gracze mogą nabyć, aby zwiększyć swoje umiejętności i potencjał zarobkowy. Wiele pakietów NFT i lądowych już odnotowało ogromne wzrosty cen, a niektóre z nich doświadczyły pięcio- lub dziesięciokrotnego wzrostu cen i więcej. Pakiety te rozprowadzają przedmioty podzielone na sześć różnych kategorii rzadkości, przy czym najrzadsze przedmioty są jednymi z najcenniejszych. Eksploratorzy w grze mogą również zdobywać pakiety NFT lub pakiety lądowe poprzez grę, co jest kolejnym powodem, dla którego Alien Worlds wciąż powiększa swoją bazę użytkowników.

Alien Worlds skaluje się, wygląda na to, że 20 milionów transakcji w grze to tylko wierzchołek góry lodowej. Oferując więcej opcji dla użytkowników poprzez indywidualne operacje planetarne, będzie więcej sposobów, aby grać z przyjaciółmi i zarabiać w uniwersum gry. Blockchain pozwolił graczom kapitalizować na ich hobby, wprowadzając świat, w którym ludzie na wszystkich poziomach umiejętności mogą zarabiać na swoich hobby.